Plany licencyjne

Pojedynczy użytkownik
1
Użytkowników
$ 1,200.00
$ 100.00/użytkownik/miesiąc
Mała firma
10
Użytkowników
$ 9,600.00
$ 80.00/użytkownik/miesiąc
Więcej użytkowników
20+
Użytkowników
Dodatkowi użytkownicy
Wybrany plan licencyjny zawiera już wspomnianą wyżej liczbę użytkowników. Rozumiemy, że możesz potrzebować więcej użytkowników w ramach wybranego planu. Zaznacz liczbę dodatkowych użytkowników, których należy aktywować nad liczbą użytkowników w planie, który zamierzasz wybrać. To proste, im więcej masz użytkowników, tym mniejszą kwotę za jednego użytkownika płacisz.
Użytkowników
Użytkowników
Skontaktuj się z nami
Nieograniczone wzory
Możesz utworzyć dowolną liczbę automatycznych wzorów dokumentów. Dowiedz się więcej o automatycznych wzorcach.
Nieograniczone dokumenty
Z automatycznych wzorów możesz stworzyć tyle inteligentnych dokumentów Legito, ile potrzebujesz. Eksport inteligentnych dokumentów Legito do MS Word lub PDF również jest nieograniczony.
Nieograniczone zapisy dokumentów
Oprócz inteligentnych dokumentów Legito tworzonych z automatycznych wzorów, można ręcznie wprowadzić zapis dowolnych dokumentów zewnętrznych (czyli dokumentów otrzymanych lub utworzonych poza Legito). Rozumiemy, że nie wszystkie używane przez Ciebie dokumenty mogą być zautomatyzowane, więc możesz dodać tyle zapisów dokumentów zewnętrznych, ile potrzebujesz.
Zarządzanie stylem dokumentów
Wiemy, jak ważne jest projektowanie dokumentów dla Twojej firmy. Możesz wgrać Wordowski "wzór stylu", zwane również nagłówkami listów do Legito, a Legito wyeksportuje Twoje dokumenty złożone w Legito odpowiednio do Worda lub PDF (łącznie z nagłówkiem, stopką i stylami).
Generowanie seryjne i import danych
On occasion, it may be necessary to simultaneously generate multiple versions of the same document, each document however, populated with different information. For instance, an HR department may need to send privacy notices to all the employees of a department, or a company may need to send a Confirmation of Receipt Notice to multiple clients. The most efficient way to do this would be to use the Batch Generation from Sheets Function. Take a look at a video explaining how batch generation works or watch a tutorial video on data import.
Zarządzanie przepływem pracy i pozwoleniami
Mamy świadomość, że proces opracowywania nie kończy się na pierwszym projekcie. Dlatego możesz zarządzać swoim dokumentem w całym jego cyklu życia: udostępniać, czatować, otrzymywać automatyczne powiadomienia o terminach, automatycznie wyodrębniać dane z inteligentnych dokumentów Legito do sekcji zarządzania dokumentami, analizować zawartość dokumentów, współpracować ze współpracownikami i klientami lub negocjować z kontrahentem, komentować i porównywać wersje dokumentów lub ustawiać różne rodzaje cykli życia i przypisywać statusy do dokumentów.
Integracja z rejestrami publicznymi i innymi systemami

Legito jest zintegrowane z wieloma rejestrami firm i innymi rejestrami publicznymi w wielu krajach na całym świecie oraz z wieloma systemami ERP, CRM i DMS, takimi jak SalesForce, HubSpot lub iManage. Oznacza to, że możemy automatycznie uzupełniać informacje z tych źródeł do Twoich inteligentnych dokumentów Legito. Dowiedz się więcej

Jeśli integracja z systemem, którego używasz nie jest jeszcze gotowa, możesz użyć naszego API do takiej integracji.

Dostęp API
Każda przestrzeń robocza może mieć łącznie 1 000 żądań API dla każdego użytkownika rocznie. Dowiedz się więcej o naszym API.
Dostęp do bazy danych automatycznych wzorów dokumentów Legito
Niektórzy prawnicy i inni specjaliści opublikowali swoje wzory na marketplace Legito. Będziesz miał bezpłatny dostęp do takich wzorów w razie potrzeby skorzystania z nich.
Nieograniczone zewnętrzne udostępnianie dokumentów
Dzięki tej zaawansowanej funkcjonalności możesz zewnętrznie udostępniać gościom (osobom, które nie są zarejestrowanymi użytkownikami Legito) nieograniczoną liczbę zautomatyzowanych wzorów i dokumentów Legito. Używaj wspólnych linków do współpracy z Twoimi klientami, negocjowania umów, lub nawiązywania kontaktów z nowymi klientami. Limity eksportowania (pobierania) dotyczą tylko bezpośredniego eksportu dokumentów Legito do Word lub PDF przez gości (jeśli zezwolisz im na ich pobranie). Dowiedz się więcej o tym, jak ta funkcjonalność może Ci pomóc.
Przestrzeń dyskowa
To ograniczenie nie dotyczy automatycznych wzorów dokumentów, inteligentnych dokumentów Legito oraz eksportu takich dokumentów do programu Word lub PDF. Nie ma żadnego ograniczenia dla tych przypadków. Legito pozwala na przesyłanie plików, zazwyczaj skan podpisanej umowy, do twoich zapisów w sekcji Zarządzanie dokumentami Legito. Możesz wysyłać pliki do wybranego rozmiaru przestrzeni dyskowej. Przestrzeń dyskowa i jej cena jest przypisana do Twojej przestrzeni roboczej (nie do użytkownika).
Skontaktuj się z nami
Dostępność
Monitorujemy łączność infrastruktury i rozwiązujemy wszystkie problemy tak szybko, jak to możliwe.
99% gwarancja SLA 99% gwarancja SLA 99% gwarancja SLA
Instalacja na serwerze klienta (w rozwiązaniu on premise)
Wiemy, że duże kancelarie prawne, banki i inne firmy z sektora finansowego mają ścisłą politykę dotyczącą infrastruktury i być może nie będziesz w stanie korzystać z naszej bezpiecznej chmury. Dlatego możemy zainstalować Legito na Twoich własnych serwerach. Proszę dać nam znać, jeśli jesteś zainteresowany, aby omówić rozwiązanie on premise.
na żądanie
Legito Professional Services
We leverage our experience to automate documents and processes in the most effective ways. This extra little boost can ensure that projects start off, and stay, on track. Learn more at www.legito.com/products/professional-services/
Skontaktuj się z nami
Manager ds. Sukcesu Klienta
Pomagamy naszym klientom zautomatyzować tysiące dokumentów. Pomagamy naszym klientom z listy Fortune 500 w przyjęciu Legito przez ich pracowników. Nasz zespół wsparcia zdobył unikalny zestaw umiejętności i doświadczenia. Manager ds. Sukcesu Klienta to doświadczony specjalista, który pomoże Państwu w podejmowaniu strategicznych decyzji dotyczących automatyzacji dokumentów.
Razem (Rocznie)
$ 1,200.00/rok
$ 9,600.00/rok