About Us

Pasja do innowacji

Nasza misja

Uwolnij ludzi od prozaicznej papierkowej roboty i pozwól im uwolnić swój potencjał, aby szybciej osiągnąć swoje cele

Nasza wizja

Pierwszy na świecie inteligentny system obsługi dokumentów. Najbardziej przyjazne dla użytkownika rozwiązanie do zaawansowanego opracowywania dokumentów i automatyzacji zarządzania, co przyczynia się do stworzenia szczęśliwego środowiska pracy i zapewnienia dostępu do wymiaru sprawiedliwości poprzez demokratyzację ekspertyzy prawnej.

Nasze wartości

Pasja do tworzenia produktu z wyjątkowym user experience

Pasja jest napędem, które umożliwiło nam rozwój od zera do wiodących na świecie zaawansowanych rozwiązań w zakresie tworzenia dokumentów i zarządzania nimi. Pasja jest powodem, dla którego dokonaliśmy tak niesamowitego postępu technologicznego i biznesowego. Pasja przekonała, lata temu, kiedy byliśmy jeszcze małym startupem, międzynarodową korporację z listy Fortune 500, aby zaufać Legito nawet bez wcześniejszych osiągnięć.
Wierzymy, że jedynie stabilny, szczęśliwy, dumny i współpracujący zespół może być na tyle pasjonujący, by tworzyć nowoczesne oprogramowanie legaltechowe. Odpowiednio do tego zbudowaliśmy kulturę. Naszym priorytetem są nasi ludzie. Jednym z faktów, z którego jesteśmy najbardziej dumni jest to, że tylko jeden pracownik odszedł z naszej firmy w ciągu 7 lat.
Naszą pasją jest zwiększanie doświadczenia pracowników poprzez doświadczenia użytkowników. Wierzymy, że potencjał ludzki jest nieskończony i jeśli pracownicy naszych klientów będą w stanie pracować z narzędziami, które oferują wspaniałe user experience, takie jak narzędzia, których używają w życiu prywatnym (Google czy Facebook), będą dużo bardziej produktywni, szczęśliwi i stworzymy lepsze środowisko pracy dla naszych klientów.

Czyny mówią więcej niż słowa

Wierzymy w działania. Budujemy niezwykle silne relacje z naszymi obecnymi klientami poprzez działania, a nie słowa i puste obietnice. Nasz zespół buduje wiodące oprogramowanie do tworzenia dokumentów i zarządzania automatyzacją poprzez podejmowanie działań i niezwykle ciężką pracę, a nie poprzez mówienie o tym.

Szybkość i skuteczność

Nienawidzimy marnować czasu. Jesteśmy uzależnieni od postępu technologicznego i biznesowego. Wszyscy jesteśmy świadomi, że masz czas jest ograniczony. Ustalamy priorytety i wybieramy najbardziej efektywny sposób pracy i dostarczania produktów. Nie robimy tego, ponieważ musimy, robimy to, ponieważ widzimy sens w tym, co robimy.
Uważamy, że byłoby to dziwne, gdyby to była różnica, ponieważ całe nasze oprogramowanie dotyczy skuteczniejszego realizowania zadań.

Koncentracja na wartości dodanej

Ciężko pracujemy i szybko się rozwijamy, ponieważ jesteśmy pasjonatami. Jesteśmy pasjonatami, ponieważ widzimy, jak bardzo Legito pomaga naszym klientom rozwiązywać prawdziwe wyzwania, przed którymi stają. Pomaga im to w szybszym budowaniu marzeń, biznesu, zespołu czy kariery. Legito nie posiada funkcji ""halfway"". Zawsze myślimy o wszystkich krokach, które trzeba wykonać, aby rozwiązać prawdziwy problem. Droga klienta jest dla nas bardzo ważna.

Dzielenie się

Dzielenie się jest kluczem pasji, efektywnej pracy i skupienia się na dodawaniu wartości. Dzielimy się naszymi sukcesami, wyzwaniami, pomysłami i wiedzą. Dzielenie się jest powodem, dla którego każdy pracownik i partner naszej firmy zna swój wpływ na produkt i jego sukces.
Kierownictwo podziela kierunek, w którym zmierzamy i dlatego każdy może w niej uczestniczyć i przygotować się do tej przygody. Programiści dzielą się tym, w jaki sposób opracowane przez nich funkcje pomagają ludziom, aby inni mogli je właściwie wyjaśnić i przekazać klientom. Marketing i sprzedaż dzielą się informacjami zwrotnymi, dzięki czemu reszta z nas wie, że wykonujemy sensowną pracę oraz jak ulepszyć nasz produkt.

Różnorodność i wyjątkowość

Prawdopodobnie nigdy nie zobaczysz nas w garniturach. Nie mamy godzin pracy "od 9 do 17". Cenimy wyjątkowość każdej osoby. Każdy może swobodnie się wypowiedzieć. Wierzymy, że otwarte środowisko pracy wspiera to, co w nas najlepsze i prowadzi do lepszych produktów.

Oddawanie

From day one, we have invited all charities and not-for-profit organizations to use Legito: free of charge, in perpetuity. We highly appreciate those who choose to give back and help others. We understand that these kinds of organizations handle a lot of paperwork and, so we try to do our small part and help charities and not-for-profits spend less time and resources on administration, and more on their mission of helping others.

Nasza historia

How Legito Reinvented Document Automation

Legito wyznaczyło nowy poziom oczekiwań wobec rozwiązań do automatyzacji dokumentów. Legito zaoferowało użytkownikowi doświadczenie, które nigdy wcześniej nie miało miejsca w automatyzacji dokumentów.

Od 2014 r. Legito wprowadziło ponad 20 podstawowych wynalazków w dziedzinie sporządzania dokumentów i automatyzacji zarządzania. Między innymi inteligentne dokumenty (w tym dokumenty i kwestionariusze), domyślne ustawienia danych i ulubione ustawienia dokumentów, automatyczne tłumaczenia i dwujęzyczne dokumenty, pakiety (zestawy) dokumentów logicznie ze sobą połączonych, internetowy, edytor 100% bez programowania (bez kodowania) do automatyzacji dokumentów, automatyczne pobieranie danych z dokumentów, inteligentne dokumenty, które mogą komunikować się z rejestrami publicznymi i innymi zewnętrznymi źródłami lub zarządzanie dokumentami w czasie rzeczywistym za pomocą zautomatyzowanych wzorów z funkcjami przepływu pracy i negocjacji.

2014

Początek

W styczniu 2014 roku wpadliśmy na pierwszy pomysł na inteligentne dokumenty. Zakodowaliśmy pięć popularnych typów umów i wydaliśmy je za darmo, aby zobaczyć, jak ludzie zareagują na automatyczne wzory. Informacje zwrotne dla MVP były bardzo obiecujące. Ludzie intuicyjnie rozumieli, jak działają inteligentne (zautomatyzowane) dokumenty i natychmiast dostrzegli korzyści. W ciągu kilku dni mieliśmy tysiące użytkowników. Postanowiliśmy więc odejść z pracy w sektorze prawnym i informatycznym i poszliśmy na "all-in". Legito (pod pierwszą nazwą Contractator) znalazło się pomiędzy bardzo nielicznymi startupami wybranymi do zaprezentowania się na Web Summit w Dublinie. To była wielka motywacja i potwierdzenie, że jesteśmy na właściwej drodze.

2015

Pierwszy produkt

Do połowy 2015 roku całkowicie przebudowaliśmy nasze oprogramowanie. Kluczowym komponentem, który wykonaliśmy w tym czasie, był edytor, który pozwala również innym osobom na automatyzację dokumentów. Pierwsza wersja edytora, jak i cała administracja dokumentami, były bardzo ograniczone, dlatego skupiliśmy się na freelancerach i małych firmach, ofreując im gotowe wzory. Wtedy użytkownicy nie mieli możliwości zautomatyzowania własnych dokumentów. Zaczęliśmy od 50 zautomatyzowanych umów. Legito zostało również wybrane do pierwszego europejskiego Google Acceleratora, który bardzo pomógł nam zorganizować nasz marketing i rozwój biznesu.

2016

Skalowanie

Mimo że początkowo koncentrowaliśmy się na freelancerach i małych firmach, Legito odniosło natychmiastowy sukces. Osiągnęliśmy próg rentowności w sierpniu 2015 roku, zaledwie dwa miesiące po wydaniu wersji 1.0. Pozwoliło nam to na rozwój bez żadnych inwestycji zewnętrznych, zatrudnienie większej liczby inżynierów i ciągły rozwój Legito. Poszliśmy krok po kroku, dodając jedną funkcję za drugą. Nie skupiliśmy się tylko na automatyzacji tworzenia dokumentów, ale również stworzyliśmy system zarządzania dokumentami oprócz gotowych, zautomatyzowanych wzorów.

2017

Celowanie w największych

W 2017 roku Legito stało się na tyle silne, że stało się atrakcyjne dla dużych korporacji i firm prawniczych. Zaczęliśmy otrzymywać takie maile jak "Kochamy Twój system, ale chcielibyśmy zautomatyzować nasze własne dokumenty". W związku z tym położyliśmy nacisk na przebudowę naszego edytora do automatyzacji dokumentów, aby automatyzacja dokumentów była tak łatwa, jak korzystanie z inteligentnych (zautomatyzowanych) dokumentów. W styczniu 2018 roku zakończyliśmy prace nad naszym nowym edytorem automatyzacji dokumentów. Od tego czasu oficjalnie przenieśliśmy się z rynku "gotowych" automatycznych szablonów dokumentów do obszaru "automatyzującego tworzenie i zarządzanie dokumentami".

Teraz

Stać się firmą globalną

Nasz nowy edytor automatyzacji dokumentów odniósł sukces, a prawnicy i inni profesjonaliści przyjęli go bardzo dobrze. W ciągu najbliższych kilku miesięcy po premierze, zamknęliśmy transakcje z większością firm prawniczych w Europie Środkowej, takich jak Schoenherr (ponad 300 prawników), Havel & Partners (ponad 200 prawników) i Kinstellar (Linklaters spin-off z ponad 200 prawnikami). Naszymi klientami stały się również duże korporacje. Był to kolejny kamień milowy, kiedy Legito wygrało przetarg na rozwiązanie do automatyzacji dokumentów dla PwC. Wyniki pilotażowego projektu z PwC były tak obiecujące, że Legito zostało natychmiast wdrożone w 29 krajach z tysiącami aktywnych użytkowników. Udowodniliśmy, że Legito może doskonale służyć nawet największym globalnym korporacjom.

Rozpoczęliśmy działalność w USA i otworzyliśmy nasze biuro w Nowym Jorku, a następnie kolejne w Niemczech. Obecnie mamy klientów w 27 krajach, a Legito jest używane w około 50 krajach przez ponad 150 000 użytkowników.

Następnie nawiązaliśmy współpracę z największymi i najbardziej tradycyjnymi wydawnictwami, takimi jak Lexis Nexis i C.H.Beck, aby zbliżyć się do naszych klientów i zapewnić im najlepsze możliwe usługi.

Ze względu na nasz szybki rozwój, dzielimy naszych pracowników na dwa oddzielne zespoły. Jeden zespół koncentruje się na platformie dla klientów, którzy zamierzają zautomatyzować sporządzanie i zarządzanie własnymi dokumentami. Drugi zespół koncentruje się na gotowych szablonach i marketplace Legito.

Sukces Legito pozwolił nam powiększyć nasz zespół programistów, tak więc obecnie mamy zespół dla każdego komponentu naszej platfrormy (edytor wzorów, inteligentny edytor dokumentów, zarządzanie dokumentami, itp.) Przyspiesza to nasz rozwój, dzięki czemu mogliśmy w ostatnim czasie dodać zaawansowane funkcje zarządzania uprawnieniami, udostępniania, współpracy i negocjacji dokumentów, a także zaawansowany obieg dokumentów. Jednak naszym celem jest zapewnienie najlepszego zautomatyzowanego systemu generowania dokumentów na rynku.

Jesteś zainteresowany kolejnymi rozdziałami naszej historii? Śledź nas LinkedIn. Możesz również obejrzeć nasze filmy na stronie Vimeo.

„Jeśli chcesz wygrać wyścig, potrzebujesz zarówno doskonałej jazdy, jak i wyjątkowego samochodu. Wierzę, że masz już doskonały zespół wysoko wykwalifikowanych i zmotywowanych profesjonalistów. Legito masywnie przyspiesza wszystkie prozaiczne zadania, które spowalniają Twój zespół i pozwala Ci wykorzystać cały jego ukryty potencjał.”
Ondrej Materna
Ondrej MaternaZałożyciel & CEO